AKTUALNOŚCI

Harmonogram zebrań z rodzicami

W tygodniu od 21 do 24 września będą odbywały się zebrania z rodzicami wg następującego grafiku:
1. Klasy I – III SP –  we wtorek 21 września, w swoich salach, o ustalonej przez wychowawcę  godzinie.
2. Klasy IV – VI SP  (oprócz 4B) – w środę 22 września, o ustalonej przez wychowawcę  godzinie.

4A Ilona Zmuda Sala 17
4C SMS Marta Olszowska Sala 6
5A Iwona Wilk Sala 5
5B Iwona Lasota Sala 9
5C SMS Barbara Purzycka Sala 4
6A Jolanta Pluskota Sala 10
6B SMS Iwona Włoch  (za Joannę Krusal) Sala 8
  1. Klasa VII – VIII oraz 4B w czwartek 16 września, o ustalonej przez wychowawcę  godzinie.
7A SMS Adrianna Hanczko (za Barbarę Pawlińską) Sala 32
7B SMS Małgorzata Olszowska Sala 30
7C Magdalena Jabłońska Sala 5
7D Joanna Werowska Sala
8A SMS Ewa Brzeźny Sala 29
8B SMS Ewa Piechaczek Sala 17
8C SMS Marzena Mazur Sala 1
8D Anna Słotwińska Sala 31
8E Agnieszka Siwek Sala 8
4B Wioletta Sobina-Ryszka Sala 4
  1. Klasy LO – zebrania on-line w terminie ustalonym przez wychowawcę klasy.

Zapraszamy serdecznie!

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

  • Prosimy aby rodzic/ opiekun był zaopatrzony  w odpowiednie środki ochrony osobistej (maseczka na twarz).
  • Uczniowie w czasie poruszania się po szkole muszą być  zaopatrzeni w maseczkę.
  • Uczniowie klas I – III wejście do szkoły wejściem głównym do szkoły podstawowej.

klasa 1 a – godzina 9.00 – mała sala gimnastyczna – następnie sala nr 20
klasa 1 b godzina 9.00 – mała sala  gimnastyczna – następnie sala nr 24

klasa 2 a  – godzina 9.00 – sala nr 23
klasa 2 b – godzina 9.30 – sala nr 19
klasa 3 a –  godzina 10.00 – sala nr 21
klasa 3 b – godzina 10.30 – sala nr 22

  • Uczniowie klas IV – VI wejście do szkoły wejściem od strony parkingu (szklane drzwi,  naprzeciw małej sali gimnastycznej)

klasa IV a  – godzina 8.30 – sala nr  1
klasa IV b –  godzina 8.30 – sala nr 4
klasa IV c  – godzina 8.30 – sala nr  5

klasa V a –  godzina 9.30 – sala nr 1
klasa V b  – godzina 9.30 – sala nr 4
klasa V c – godzina 9.30 – sala nr 5

klasa VI a –  godzina 9.00 –  sala nr 6
klasa VI b  – godzina 9.00 – sala nr 7

  • Uczniowie klas VII – VIII wejście drewnianymi drzwiami od strony parkingu

klasa VII a – godzina 10.30 – sala nr 1
klasa VII b  – godzina 10.30 – sala nr 4
klasa VII c –  godzina 10.30 – sala nr 5
Klasa VII d – godzina  10.30 – sala nr 6

klasa VIII a – godzina 10.00- sala nr 7
klasa VIII b – godzina 10.00- sala nr 8
klasa VIII c –  godzina  10.00 – sala nr 9
klasa VIII d – godzina10.00 sala nr 10
klasa VIII e – godzina 10.00 sala nr 17

  • Uczniowie klas LO wejście do szkoły drewnianymi drzwiami od strony parkingu.

Klasa I LO – godzina 11.30  –mała sala plus nauczyciele uczący –  sala 29

Klasa I LO – godzina 11.30  mała sala plus nauczyciele uczący sala 30
klasa II LO – godzina 9.00 – sala 31
klasa III LO – godzina 9.00 – sala nr 32

Zakwaterowanie w internacie odbędzie się we wtorek  31 sierpnia od godziny 16.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Nowa strona www …

Szanowni Państwo, Grono Pedagogiczne, Pracownicy, Rodzice oraz Uczniowie przygotowaliśmy nową stronę www, jest ona w trakcie uzupełniania i konstruowania. Mamy nadzieję że nowa strona będzie praktycznie i wydajnie służyć nam Wszystkim, zarówno w publikacji informacji jak i ich pozyskiwaniu.
Z poważaniem Dyrekcja ZSMS.

Lista przyjętych do VI Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego

KLASA 1 S – SIATKÓWKA

1. Bureś Oliwia

2. Ciesielska Martyna

3. Czułyt Karolina

4. Matyszczak Natalia

5. Pąklak Nicola

6. Skalińska Julia

7. Ściskała Stella

8. Wróbel Maria

KLASA 1H – HOKEJ

1. Bagiński Patryk

2. Bożerocki Oskar

3. Feltsirovich Dzianis

4. Futryk Jakub

5. Lenkovskij Patrik

6. Mrula Mikołaj

7. Mysłowski Szymon

8. Onak Jakub

9. Osiadły Mikołaj

10. Poręba Maciej

11. Śnieżek Jan

12. Tymcio Karol

13. Wojciechowski Sebastian